Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio pagrindinė mokykla
Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio pagrindinė mokykla

Paskutinis skambutus 2026

  • Paskelbta: 2026-06-15
  • Kategorija: Renginiai

Štai ir vėl apsisuko laiko ratas, kaip vėjas pralėkė dar vieni mokslo metai. Vieniems jie pirmieji, o kitiems – paskutiniai. Birželio 12 dieną paskutinis skambutis nuaidėjo 11 Grinkiškio Jono Poderio pagrindinės mokyklos dešimtokų. Sėkmingai sudalyvavę patikrinimuose jie pasirengę žengti kitą žingnį jau kitose mokyklose. Tradiciškai Paskutinio skambučio šventę organizavo devintos klasės mokiniai ir jų auklėtoja A. Blėdienė. 
Renginys pradėtas iškilmingai: sugiedoti Lietuvos ir mokyklos himnai. Po to skambėjo daugybė sveikinimų, padėkų ir palinkėjimų, šiltų ir nuoširdžių prisiminimų apie mokyklinius dešimtokų metus. Kalbėjo mokyklos direktorė S. Šegždienė, perskaitytas jautrus pirmosios dešimtokų mokytojos G. Lipeikienės laiškas, ne vieno širdį palietė klasės auklėtojos D. Listauskienės kalba, žodį tarė ir dešimtokų tėveliais. Rado ką pasakyti savo dideliems draugams ir mažieji pirmokėliai, prasmingais žodžiais savo bičiulius išlydėjo devintokai. Sulaukę savo laiko paskutiniuosius žodžius šioje mokykloje išsakė ir dešimtokai. Jie dėkojo direktorei, klasės auklėtojai, mokytojams, tėvams, pasidalijo linksmais prisiminimais iš mokyklinių dienų, tradiciškai perskaitė ir savo testamentą. Renginio metu skambėjo muzikos mokytojo A. Žalgevičiaus paruoštų mokinių dainos.
Dešimtokai paliko šią mokyklą, nes jų laukia platesni keliai, didesnės erdvės, bet mokyklą visada puoš ne tik rožyne pasodintas baltų rožių krūmelis, bet ir jų darbai, pasiekimai bei draugystė.
9 klasės auklėtoja A. Blėdienė

Autorius:
Aurelija Blėdienė

Nuotraukos:
Kristina Našlėnienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas