Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio pagrindinė mokykla
Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio pagrindinė mokykla

Edukacinė–pažintinė išvyka į Kauną

  • Paskelbta: 2026-06-13
  • Kategorija: Išvykos

Birželio 11 dieną Grinkiškio J. Poderio pagrindinės mokyklos 6-7 klasių mokiniai vyko į edukacinę-pažintinę ekskursiją į Kauną. Pirmiausia aplankėme Vytauto Didžiojo Karo muziejaus ekspoziciją 

Kita stotelė buvo nacionalinis M.K. Čiurlionio dailės muziejus, kuriame ne tik lankėme muziejaus erdves, bet ir žiūrėjome virtualios realybės filmą “Angelų takais” 

Smagiausia dalis laukė pabėgimų kambarių erdvėje “Lost Escape”

 Ši išvyka buvo ne tik turininga, bet ir smagi. Mokiniai turėjo galimybę bendrauti, bendradarbiauti atliekant užduotis bei geriau pažinti savo šalies istoriją. Kelionė paliko daug gerų įspūdžių ir suteikė naujų žinių, kurias galėsime pritaikyti pamokose

Autorius:
Inga Buivienė, Mindaugas Keniausis

Nuotraukos:
Inga Buivienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas